Vážený návštevník, toto je strojovo preložený článok. Vo svojom pôvodnom znení (česky) je plne zrozumiteľný a je podložený nezávislou vedeckou literatúrou. Strojový preklad však má ďaleko k dokonalosti a jeho čítanie vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a fantázie.

Drobečková navigace

Aký ženšen pomohol na tinnitus?

Prečítala som si poďakovanie Olin za pomoc ženšenom. Mám Úplne rovnaké ťažkosti. Zvonenie v ušiach a začínajú sa pridávať aj bolesti hlavy. Prosím o tú istú pomoc. Adresu Vám oznámim po odpovede na tento mail. Ďakujem.

Dobrý deň.

Ženšen , ktorý si chválila pani Olina vo svojom dotazu na tinnitus , možno teraz získať v predajni Ariadne.cz , ktorú som pomáhal založiť. Konkrétne sa jedná o položku s názvom " ženšen pravý TaiwanTCM Liang ". Vďaka narastajúcemu tlaku Bruselu boli v členských krajinách EÚ uzákonené absurdné zákony proti predaju prírodných liečiv som sa rozhodol, že kvôli týmto zákonom na webe Adaptogeny.cz už nič predávať nebudem. Za túto zmenu sa ospravedlňujem, hoci nie som jej hlavným vinníkom.

Nie je samozrejme isté, či aj u Vás tento ženšen zaberie rovnakým spôsobom ako u pani Olina. Tú istú pomoc zaručiť nemožno, pretože Vy nemusíte mať ten istý problém. Tinnitus jse všeobecným príznakom predráždenia neurónov a príčiny sa môžu rôzniť. Ale môžete to skúsiť a ja Vám držím palce aby sa Vám to zlepšilo.

-boris-

| 30.1.2018