Vážený návštevník, toto je strojovo preložený článok. Vo svojom pôvodnom znení (česky) je plne zrozumiteľný a je podložený nezávislou vedeckou literatúrou. Strojový preklad však má ďaleko k dokonalosti a jeho čítanie vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a fantázie.

Drobečková navigace

Poďakovanie

Dobrý deň,

objavila som Vaše stránky a moc Vám za ne chcem poďakovať. Je dobre, že sú ľudia ako Vy a venujete sa tejto osvete. Na stránky som narazila, keď som si zadala do vyhľadávača dotaz, ako užívať ženšen . Som teraz momentálne v Kórei a rozhodujem sa, či si ženšen kúpiť alebo nie. Je tu veľa drahý, ale uvádza sa, že najlepšie na svete. Mám možnosť často cestovať do Ázie az Indie i Číny si vozím bylinné lieky. Bohužiaľ znalosť angličtiny v Číne a Kórei je dosť mizivá, takže som si priviezla nejaké preparáty, o ktorých účinkoch a použití si nie som celkom istá. Mohla by som Vám po návrate napísať látky, ktoré obsahujú a prediskutovať to? Ešte raz ďakujem za pekné a poučné stránky.

Zo Seoule zdravie Alena

Dobrý deň.

Ja už budem asi pomaly ako ten slávny programátor Donald Knuth, ktorý na maily zodpovedá v šesťmesačných intervaloch. Je teda pravdepodobné, že ste sa z Kórey už vrátila domov. O kórejskom ženšen ao preparátoch, ktoré ste si priviezla a iste už aj vyskúšala si s Vami rád porozprávam - teraz v lete mi akademická práca dovoľuje viac času.

-boris-

| 30.1.2018