Vážený návštevník, toto je strojovo preložený článok. Vo svojom pôvodnom znení (česky) je plne zrozumiteľný a je podložený nezávislou vedeckou literatúrou. Strojový preklad však má ďaleko k dokonalosti a jeho čítanie vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a fantázie.

Drobečková navigace

Teória prekyslenie organizmu

Jedna z neúčinných pseudovedeckých metódy alternatívnej liečby rakoviny .

Prof. MUDr. Jiří Heřt, DrSc. je lekársky prominent, ktorého som zatiaľ ešte nepočul dostatočne vehementne vystúpiť proti miliónovým pseudolékům a miliardovým panaceám v reálnom zdravotníckom systéme, ale keď príde na boj proti drobným šarlatánom a ich teóriu prekyslenie organizmu, tak by som ho vo voľbe slov len ťažko prekonal: "Kyslá moč je normálne situácie a zisťovanie kyslosti moču papieriky a najmä vyvodzovanie nejakých záverov o zdravie človeka je nezmysel. Preto sú zbytočné aj všetky prostriedky, ktoré majú kyslosť organizmu znížiť. " ( Celú otázku a odpoveď nájdete tu. ) Inými slovami, ak sa cítite zdraví, o kyslosť moču a prekyslenie organizmu sa nemusíte zaujímať. Tvrdiť že rakovina je spôsobená prekyslením je ako keby niekto tvrdil, že rakovina je spôsobená chrípkou.

Ospravedlňujeme sa, ale tento článok nie je zatiaľ dokončený. Súčasná, rozpracovaná verzia nevyjadruje jeho konečnú podobu.