Vážený návštevník, toto je strojovo preložený článok. Vo svojom pôvodnom znení (česky) je plne zrozumiteľný a je podložený nezávislou vedeckou literatúrou. Strojový preklad však má ďaleko k dokonalosti a jeho čítanie vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a fantázie.

Drobečková navigace

Prípravky na zlepšenie potencie - skúsenosti s Amante

Dobrý deň, rád by som sa spýtal, ktorý výrobok máte vyskúšaný na erekciu, ktorý odporučíte. Ja som si kúpil Amante a bol som sklamaný, bolo úplne bez účinku. Ďakujem, mz

Dobrý deň,
keď sa pozriete na Vám určite známu stránku bylinných prípravkov na erekciu , tak uvidíte, že Vami spomínané Amante má hneď niekoľko bylinných zložiek. Tieto bylinné zložky majú skutočné účinky na zlepšenie erekciu , ale neúčinnosť prípravku je daná ich malým množstvom.

Tak napríklad ženšen , ktorý sa musí k riadnej účinnosti jesť v gramových množstvách , je tam obsiahnutý v množstve 150mg / kapsulu - viac sa ho tam jednoducho nevojde. Skúste zvýšiť túto dávku stonásobne, tj. Na 15g červeného 6-ročného ženšenu / deň, a po 3 dňoch uvidíte, čo sa bude diať. ( Mám to osobne odskúšané. )

Podobne aj ďalšie byliny ( rozchodnica ružová , kotvičník zemný , eleuterokok , klanopraška ...) sú v Amante obsiahnuté vo veľmi malých množstvách. Dôvodom zrejme nie je zlovôle výrobca - naopak, Amante je veľmi dobre zostavená kombinácia - ale malosť kapsule. A oni ani nemajú právo Vám povedať, aby ste to užíval v riadnych dávkach. Predávkovanie u týchto bylinných doplnkov vôbec nehrozí, ale boli legislatívne schválne zahrnuté pod zákony pre vitamíny a minerály, pri ktorých predávkovanie hrozí.

Ešte raz, takmer všetky prípravky zmienené na mojej stránke "prírodných liekov na erekciu" obsahujú dobre zostavené, účinné kombinácie - len vyžadujú mnohonásobne vyššie dávkovanie. Takže by som Vám poradil, aby ste si ženšen a ďalšie byliny zohnal aj separátne a pri užívaní toho-ktorého prírodného prípravku na erekciu si ich "podstrojoval". Veľmi pravdepodobne sa dočkáte zmeny.

S pozdravom,
-boris-

| 30.1.2018