Vážený návštevník, toto je strojovo preložený článok. Vo svojom pôvodnom znení (česky) je plne zrozumiteľný a je podložený nezávislou vedeckou literatúrou. Strojový preklad však má ďaleko k dokonalosti a jeho čítanie vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a fantázie.

Drobečková navigace

Rakovina pľúc - liečba LESKLOKORKA lesklé

Vážení, dovoľujem si Vás osloviť s dopytom na lesklokôrovka lesklú. Mám rakovinu pľúc a v utorok mám začať s chemo. Dnes som získal základné informácie o tejto hube a bol by som veľmi, ak mi poradíte kde by som jej mohol kúpiť. Vaše prehliadky pěstíren, v úvodnom článku k tejto hube ma veľmi oslovili. Vopred Vám ďakujem za vašej veľmi rýchlu odpoveď. S pozdravom Mirek K.

Dobrý deň.

K Vášmu mailu sa dostávam bohužiaľ až po niekoľkých dňoch. Najskôr to najdôležitejšie: Kde lesklokôrovka zohnať. Preparátov LESKLOKORKA lesklé je na trhu veľa, ale u naozaj vážnych prípadov - teda onkologických pacientov - ja vždy odporúčam lesklokôrovka taiwanskou. Dôvody rozoberám inde. Aby som na Váš dotaz kde kúpiť odpovedal úplne prakticky, prikladám odkaz na zoznam bylinných predajní zo stránok taiwantcm.cz ( kliknite sem pre zoznam obchodov kde možno kúpiť taiwanskou lesklokôrovka lesklou ). Ešte lepšie možnosťou je objednať taiwanskou lesklokôrovka cez internet, napríklad z predajne ariadne.cz

Rakovina pľúc a liečba lesklokôrovky

Čo je rakovina pľúc , vieme všetci. Žiadna metóda nie je s to vývoj tejto choroby sa 100% pravdepodobnosťou ovplyvniť. Bojuje sa o mesiace ao percenta. Ale ak si uvedomujete tento základný kontext možností a pravdepodobnosťou, potom Vám o lesklokorce môžem čestne povedať, že patrí k nie len k podporným prostriedkom, ale ku skutočným liekom, ktorá tá percenta a mesiace naozaj pridávajú. To napokon môže potvrdiť viacero pacientov, ktorí rôzne typy rakoviny vďaka lesklokorce úspešne prekonali. Aj taký liečebný výsledok je u protirakovinových húb možný, hoci zďaleka nie istý.

Ďalšie vhodné rastliny a huby

Rakovina pľúc je trochu zvláštne, hoci častá kategórie onkologických ochorení a ja cítim, že by som mal na tému liečby rakoviny pľúc LESKLOKORKA lesklé vykonať cielenú rešerš. Zároveň ale nechcem odkladať odpoveď na vo Vašom urgentnom prípade, a preto Vám zatiaľ odporučím si prečítať má odporúčanie k liečbe pomerne ťažkého prípadu rakoviny prsníka , (pokračovanie tu ). Dnes už môžem dodať, že stav pacientky, ktorá bola podľa týchto odporúčaní pod odborným lekárskym dozorom svojho manžela liečená sa zlepšil nado všetky očakávania a zostáva do dnešného dňa stabilizovaný. Môžete si všimnúť, že v týchto odpovediach odporúčam okrem LESKLOKORKA lesklé navyše Coriolus / Trametes versicolor (ktorého voľná dostupnosť je bohužiaľ vďaka nariadenie EÚ blokovaná aj keď je to prostriedok úplne bezpečný s tisícročnou tradíciou v TČM), ženšen na zmiernenie imunitného poškodenia a ďalších nežiaducich následkov chemoterapie a rádioterapie a navyše diskutujem ďalšie rastliny (napr. momordika horkú, Momordica charantia ) a huby (napr. čagu, správne rezavec šikmý, Inonotus obliquus).

| 2012 - 30.1.2018